Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

Çorum Otobüs Bileti

En Ucuz Eygun Otobüs Bileti Al

Tüm otobüs firmalarının Çorum seferlerini sitemizden kotrol edebilir, hareket saatlerini, bilet fiyatlarını inceleyebilir, Çorum otobüs biletlerinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Çorum Seyahat kapanmıştı. Ardından Çorum’da bir grup işadamı tarafından kurulan Lider Turizm, kapısına kilit vurmak zorunda kaldı.

Lider Turizm’de otobüsleri bulunan bazı ortaklar, firmanın kapanmasının ardından Şahin Lider Anatolia Seyahat A.Ş. ismiyle yeni bir şirket kurdu. Ancak Şahin Lider Anatolia da faaliyetlerine son verdi.

Yine geçtiğimiz yıllarda Lider Turizm’in bazı eski yöneti...devamını oku

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

çorum lider turizm bileti yoktu, başka bir firmanın biletini aldım.. neyse ki diğer firmalar da var burada.. son dakkada yolda kalıyorduk... bu site çok iyiymiş...

25.07.2015 Cumartesi 21.00 Çorum-İstanbul seferini yapan koparan boğazı çıkışı 'Ulusoy Dağ Tesisleri'nden alınacak şekilde biletli yolcusu idim. Ulusoy otobusü'nün beni almadan geçtiğini, sonradan yolcu almak için durmuş olan Lider turizm muavininden öğrendim. Bu durum üzerine 'Lider Turizm' otobüs kaptanı, Ulusoy kaptanı ile irtibat kurarak Sungurlu yakınlarında biletli yolcusu olduğum ulusoy otobüsüne yetiştirerek (ücret talep etmeden) mağduriyetimin giderilmesini sağladı. Bu vesileyle yukarıdaki aynı tarih ve saatteki Lider Turizm otobüsü kaptanına, muavinine teşekkür ediyor ve bu şekilde yardımsever, sorunu çözmeye odaklı, centilmen personel istihdam etmesinden dolayı lider turizm yöneticileri ve sahiplerine de ayrıca teşekkür ediyorum. 'Lider Turizm' firmasına; kazasız, belasız yolculuklarla birlikte hayırlı bol kazançlar temenni ediyor tüm çalışanlarına başarılar diliyorum. (Ali Barut 05058443791)

Bahabey şubenizdeki eleman hiç yerinde durmuyor ne zaman gelsem dükkan açık ama içeride kimse yok bugün 3 sefer geldim bilet alamadım biz Çorumlusunuz diye sizi tercih ediyoruz ama yapacak bir şey yok

sungurlu'ya bilet alıyorum.. teşekkürler...