Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

Isparta Petrol Turizm Online Bilet Al

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

ısparta petrol bi tane. her yeri seferi var. bilet fiyatları uçuk değil... adı neden petrol turizm onu anlayamadım tek. ısparta gül turizim olsaymış daha çok yakışırmış :))

ısparta petrol turizm ile ısparta istanbul, istanbul ısparta seyahatlerimi yapıyorum, çok memnunum.. tavsiye ederim herkese..

ısparta otobüs biletimi aldım..

Dün yani 18 eylül akşamı 23 00 arabası ile ANTALYA dan BURSA ya geldim.. İsparta Petrol Truzim ile ilk defa geldim.. Geldiğimize çok pişman oldum. Bir daha asla kullanmam bu firmayı.. Hizmet ve ikram sıfır, muavin ortalarda yok sürekli uyuyor.. 2 saatte bir yarım saat mola veriyor. yollardan yolcu alması ve Bursa'ya zamanından geç getirmesi bizi çileden çıkardı. İşe geç kaldım. 120 tl taksi parası verdim. yinede yarım saat geç gittim.. Bilet satarken İnegöl terminale giriyor denilmiş fakat tartışmalı süreçten sonra yolcuları yolun karşısında bıraktılar .. sonuç böyle uzman olmayan bir ekiple yolculuk yapmak istemiyorum.. Umarım bundan sonraki hizmetlerde bu şikayetlerimizi kaale alırsınız.. İyi günler dilerim..

Bayramın 1.günü İzmirden Çanakkale'ye- Bayram sonrası Çanakkaleden İzmire yolculuk yaptık hem fiyatı ucuz hemde otobüsleri yeni ve konforlu, ikramı ve servisi iyi mola verilen yerler kazık değil temiz buldum teşekkürler Isparta Petrol