Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

Lider Adana Turizm

En Ucuz Eygun Otobüs Bileti Al

Lider Adana Seyahat Online Bilet Al

Lider Adana Seyahat Online Bilet Al

Lider Adana Turizm otobüs firması iflas etti ve seferlerine son verdi. Ancak sitemizden Adana seferleri olan diğer tüm otobüs firmalarının biletlerini satın alabilirsiniz. Gideceğiniz yere sefer araması ...devamını oku

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

adanalıyık lider adana kullanıyık...

ankara adana otobüs yolculuklarımda hep lider adana otobüs bileti alıyorum... memnunum....

lideradana turzim çok iyidir.. tavsiye ederim. şikayetim yok..

ordu dan mersine seyahat etmek için annemle birlikte firmanızdan iki bilet aldık. yolculuğumuz boyunca herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. fakat sabahım erken saatlerinde adana'ya geldiğimizde bizleri bir panikle otobüsten indirdiler ve apar topar başka bir otobüse aldılar aktarma yaptılar ama bize neden bunu yaptıkları hakkında ne bir açıklama ne bir özür dilendi. yanımda yaşlı annemle birlikte diğer otobüse geçtik eşyalarımızı taşıdık diğer yolcular da bu durumdan rahatsız oldular. sonradan bindiğimiz otobüste boş yerleri kendimiz bulduk yerleştik. hiç hoş olmadı. daha sonra bu firmayla yolculuk eden başkalarıyla konuştum onlar da aynı şeyleri yaşamış. ne yani şimdi bu iş mi? bileti alırken aktarma yapacaklarını söyleselerdi biz de ona göre karar verirdik. resmen insanları aldatıyorsunuz. hiç hoş değil bir daha aslaa..

iyi bir otobüs firması.. öneririm..

lideradana otobüs firmasını sık sık kullanıyorum. ben memnunum... ama tabii daha güleryüzlü bir hizmet daha iyi olur :))