Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

Ulusoy Turizm

En Ucuz Eygun Otobüs Bileti Al

Ulusoy Turizm Online Bilet Al

Ulusoy Turizm Online Bilet Al

Türkiye'nin en iyi otobüs firmalarından Ulusoy Turizm tüm bilet işlemlerini online olarak sitemizden alabilirsiniz.

Sefer araması yaparak Ulusoy Turizm Seyahat otobüs firması...devamını oku

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

Almış olduğum biletimin tarihini değiştirmek için firmanızın 4441888 numaralı telefonunu aradığımda operatöre bağlanmam için 11. sırada olduğum bildirildi ve beklemem gerektiği sık sık anons edildi nihayet ilk sırada olduğum anons edildi bu arada telefon bağlantım yaklaşık 25 dakika sürdü. İlk sırada olmama rağmen bir türlü bağlantı kurulmadı operatöre bağlanmadım. Ulusoy gibi kurumsal bir firmanın bu tür bir uygulamayı yapması anlaşılır gibi değildir. Üstelik bu durumu iki kez yaşadım. Lütfen daha fazla insanın mağdur olmasın izin vermeyir.

ulusoy turizm iyi bir otobüs firması. ulusoy varan turizmi de almış, çok iyi olmuş. kalitesine kalite katmış. ulusoy varan birleşmesi güzel olmuş. kaliteli hizmet veriyorlar, ötekiler gibi değil.

gebze'den kdz ereğliye yolculuk yapmak istiyorum. bunun için rezervasyon yaptırmak istiyorum.

Ulusoy turizm iyi bir firma. gerçi eskiden çok daha iyiydi. şimdi diğer otobüs firmalarının otobüsleri de kaliteli. hizmet kalitesini yükseltmesi lazım ama. yoksa artık herkes uçak yolculuğunu tercih eder.

sayın ulusoy yetkilileri 1 kasım 2015 Bursa - Samsun biletimi iptal ettirdim. hala bilet paramı iade etmediniz. koskoca ulusoy'a hiç yakışıyor mu? benim gibi fakir bi öğrenci çocuğun 70 tl'sine muhtaç mısınız? bakın sizi bütün sosyal medyada okulun giriş kapısına her tarafta rezil ederim. lütfen paramı iade edin. telefonum 0532 520 52 36

BİR BAYAN YOLCU İÇİN BİLET ALIYORUM