Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

Süha Turizm

En Ucuz Eygun Otobüs Bileti Al

Lider Siirt Seyahat Online Bilet Al

Süha Turizm Online Bilet Al

2007 yılında kurulan Kayseri Süha Turizm, Osman Kavuncu Bulvarı No 22 Kocasinan / Kayseri adresinde faaliyet yürütmektedir. Süha Turizm iletişim telefonu ...devamını oku

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

cok iyi bir firma...

güleryüzünüz hep tercih sebebim

İzmir yönüne gelen tüm otobüsler,Bornova girişinde beşer balata'nın yanında [eski Varan Turizm tesisleri] durup yolcu indirirken her ne hikmetse Süha turizm orada durmak istemiyor. halbuki firmaların çoğu durup yolcu indiriyor, orada otobüs durağı ve cep var kısa süreli durmalarına, kimse bi şey demiyor ama şoförler durmak istemiyor. tüm otobüs şoförleri Süha da dahil olmak üzere Park Bornova yanında olan belediye otobüs durağından kayseri ve ankara yönüne yolcu almak için durabiliyor, bu güzel bi şey ama aynı duyarlılığı yolcuyu indirmek içinde yapmaları gerekmez mi?

ÇOK İYİ BİR FİRMA :)

evet çocuklarımla yolculuk etmek için harika bir firma

NİĞDE VEYA İLÇELERİNDEN MUĞLA'YA DİREK SEFER KONULMASINI TALEP EDİYORUZ.

KAYSERİDEN GÜMÜŞHANEYE SEFER OLMASINI TALEP EDİYORUZ.

kayseri istanbul, istanbul kayserii otobüs biletlerimi her zaman suha turizmden alıyorum. çok memnunum. fiyat olarak da kalite olarak da. tavsiye ederim..

Süha Turizm: Aksaray'dan Bursa Orhangazi'ye gitmek için Yalova'ya hattı olan firma olması nedeniyle tanımadığım halde bilet aldım, almaz olaydım. Yolda mola verilemeyecek yerde 3-4 kez araç durdu şoför ve host inip araca baktılar bir ara tuhaf bir koku oldu içeride parfüm gibi bir şey döktüler bir iki sorduk sorun var mı diye cevap vermediler sonuncuda bir şey yok diye geçiştirdiler. Şoförün Orhangazi nerededir haberi yok konuşuyor Yalova aracının güzergahı değilmiş, gemlikten sonra Yalova'ya araç uçarak geçiyor sanırım. Neyse gece 5 Bursa'ya geldik, araç arızalı diye devam etmeyecek deyip indirdiler, Bursa Merkeze gitmek olsa derdim bilindik, adam gibi servisi olan bir firmadan bilet alırdım.

göksun'a gidiyorum..

Sayfalar