Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

PNR İşlemleri, Rezervasyonu Bilete Çevirme, Bilet İptali ve Açığa Alma

PNR ile bilet alma, bilet iptali ya da değiştirme işlemi yapma

PNR (Passenger Name Record: Yolcu İsim Kaydı), rezerve ettiğiniz ya da satın aldığınız otobüs veya uçak bileti üzerinde işlem yapmanızı sağlayan bilet kodunuzdur.

Yukarıdaki "Pnr Arama" bölümüne tıklayıp, cep telefonunuza gönderilen PNR'nizi ve soyadınızı girip "Ara" diyerek biletinizi açabilirsiniz.

Açtığınız bilet üzerinden:

1- Rezerve ettiğiniz otobüs biletini kredi kartınızla satın alabilirsiniz. (Süresi geçen rezervasyonlar otomatik odevamını oku

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

BEN BİLETİMİ AÇIĞA ALMAK İSTİYORUM NASIL ALABİLİRİM

Yukarıdan "Pnr Arama" bölümüne tıklayıp, cep telefonunuza gönderilen PNR'nizi ve soyadınızı girip "Ara" diyerek biletinizi açın. Açtığınız bilet üzerindeki "Açığa Al" düğmesine tıklayın.

biletimi nasıl alabilirim?

Biletinizi sitemizden aldıysanız ekranda çıkan bileti, ya da mail adresinize gönderilen bileti yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Ya da PNR Arama bölümünden PNR'nizi ve soyadını girerek biletini açın ve yazdırın. Bunlar yolculuk bilgi kartı olarak işinizi görür. Ayrıca otobüse bindiğinizde gerçek biletiniz firma tarafından size verilecektir.

PNR NUMARAMI UNUTTUM

PNR numaranız bilet satın alma ya da rezervasyon işlemi yaptığınızda girdiğiniz cep telefonu numaranız ve e-posta adresinize gönderilmektedir. Tekrar onlara bakabilirsiniz. Ayrıca, PNR'niz olmadan da otobüse binebilirsiniz, biletiniz otobüste size verilecektir. Biletinizde değişiklik yapmak için PNR'nizi öğrenmek istiyorsanız 0 850 360 32 58'den (ya da 0352 222 44 55'den) yardım alınız.

PNR KODUNU GİRDİĞİM HALDE YOK GÖRÜNÜYOR NE YAPABİLİRİM.

PNR kodunuzu doğru giriniz. Cep telefonunuzu başına 0 koymadan, ya da soyadınızı doğru giriniz.

PNR NUMARAMI GİRİYOM AMA KABUL ETMİYOR NEDEN ACABA

PNR'nizi doğru girdiğinizden emin olun, büyük (O) harfi ile sıfır (0) karıştırılabilir. Ayrıca PNR'niz ile birlikte işlem yaptığınızda kullandığınız soyadınızı, ya da cep telefonu numaranızı başına sıfır (0) koymadan girmeniz gerekiyor. Ayrıca, PNR'niz olmadan da otobüse binebilirsiniz, biletiniz otobüste size verilecektir. Sorununuz çözülmediyse 0 850 360 32 58'den (ya da 0352 222 44 55'den) yardım alınız.

Sayfalar

THY AtlasGlobal Anadolujet Borajet Sunexpress Uçak Bileti

Ulusoy Metro Esadaş Seç Lider Adana Otobüs Bileti