Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

Sık Sorulan Sorular

Her yerde "PNR" geçiyor. Bu PNR nedir?

PNR, "Passenger Name Record" kelimesinin kısaltmasıdır, yani "Yolcu İsim Kaydı"dır. Siz bir işlem yapınca size PNR kodunuzu mail ve telefon mesajıyla anında göndeririz. Bütün bilet işlemlerinizi bu PNR kodu ile yapabilirsiniz.

Safari tarayıcıdan bilet alamıyorum, ne yapmam lazım?

PC ve mobillerdeki Safari tarayıcıların ayarlarından kaynaklı zaman zaman sorun olabiliyor, bilet uygulaması çalışmıyor. Bu durumda Google Chrome gibi farklı bir tarayıcı kullanabilirsiniz ya da iPhone cep telefonunuzdan: Ayarlar > Safari > Gizlilik ve Güvenlik – Çerezleri Engelle >>> "Her Zaman İzin Ver" seçeneğini seçtiğinizde; Mac PC'niz üzerinden: Tercihler  > Gizlilik - Çerezler ve Web Sitesi Verileri >>> "Her Zaman İzin Ver" seçeneğini seçtiğinizde hata oluşmayacaktır.

Ya da iPhone'larınıza ücretsiz IOS uygulamamızı buradan indirerek bilet işlemlerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz:
apple.com/app/onlineterminalim

Ücretsiz Android uygulamamız da buradan indirilebilir: play.google.com/onlinetermdevamını oku

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

merhaba... ben sitenizden alışveriş yaptım... sistem çok kolay işliyor... kredi kartıyla yapılan işlemler de 3D secure sistemiyle olduğu için güvenli... teşekkür ederim, böyle bir hizmet verdiğiniz için..

firmadan bilet aldım :)

priz ve wifi var mı

Gideceğiniz yere sefer araması yapınca çıkan seferlerdeki "Özellik" sütununda otobüse ait özellikler şuna benzer bir şekilde yer almaktadır: - Bu araçta wireless internet bağlantısını bilgisayar ve cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. - Bu araçta geniş ve rahat koltuk bulunmaktadır. - Koltuk ekranları üzerinden birçok interaktif medya ve uydu yayını izlenebilmektedir. - Araçta uygun saatlerde Genel TV ve Video yayını yapılmaktadır. - Seyahat sırasında kulaklık verilebilmektedir. devamını oku

REZERVASYON YAPTIĞIMIZ BİLETİN OPSİYONU KAÇ GÜNDÜR?

Hareketine 24 saatten az kalan araçlar için rezervasyon yapılamaz, sadece satış işlemi yapılabilir. Hareketine 24 saatten fazla zaman olan araçlara ise işlem zamanına göre değişen bir rezervasyon süresi verilir. Rezervasyon yapınca opsiyon zamanı size e-posta ve cep telefonu mesajıyla gönderilir. Opsiyon zamanında alınmayan biletler otomatik olarak iptal edilir.

0MA9010 PNR NO İLE İNTERNETTEN BİLET ALDIM ANCAK SOYADLARI YANLIŞ OLMUŞ NASIL HAREKET EDELİM

Otobüs yolculuğunda aldığınız bilette soyadınızın yanlış girilmesi vb küçük hataları düzeltmeden de yolculuk yapabilirsiniz. Sonuçta o bilet sizin tarafınızdan alınmıştır. Ancak uçak bileti aldıysanız ismin doğru olması önemlidir, sadece küçük yazım hataları dikkate alınmaz. "Bayan" yerine "bay" seçilmiş, biletiniz yanlış tarihe alınmış, ya da farklı bir nedenle biletinizde değişiklik yapmak istiyorsanız "Pnr Arama" bölümünden biletinizi açığa alıp açığa aldığınıdevamını oku

online bilet aldım alınan ilden değil de güzargahtaki bir ilden binebilirmiyim?

Bu konuda taşıyıcı firmalar farklı hareket etmektedir. O nedenle biletini aldığınız taşıyıcı firmanın çağrı merkezinden bu konuda bilgi alabilirsiniz. Ya da mağdur olmamak için bilet aldığınız otobüsün şoförünün telefon bilgilerini alıp kendisiyle irtibata geçebilirsiniz.

Sayfalar

THY AtlasGlobal Anadolujet Borajet Sunexpress Uçak Bileti

Ulusoy Metro Esadaş Seç Lider Adana Otobüs Bileti