Online Otobüs Uçak İDO Biletleri

İDO Bilet Al

İDO Online Bilet Al

İstanbul Deniz Otobüsleri (İ.D.O.) seferlerini sitemizden görebilir, ido biletlerinizi online olarak satın alabilirsiniz. Aldığınız İDO bilet bilgileri cep telefonunuza ve mail adresinize anında gönderilir. Aynı zamanda sitemizden ido seferleri ve fiyatları hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Cep telefonlarınızd...devamını oku

Yorumlar

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan oluğunuzu ve otomatik spam gönderileri yapmadığınızı test eder.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.

ido biletlerini buradan daha kolay alıyorum. ido'nun kendi sitesi insanı deli ediyor.

ido online bilet sorgulama işlemlerimi kolayca yaptım bu siteden.. güzel site. teşekkürler...

ilk defa giriyorum

BİLET ALACAM

yenikapi+bandirma tek yon 24/eylulde saat kacta ferry bir araba ve bir yolcu ne kadar ve ilk ferry yenikapi to bandirma ? Online Terminalim: Değerli yolcumuz. Tüm seferleri sitemizden gideceğiniz yere gideceğiniz gün için sefer araması yapınca görebilirsiniz.

kadıköy yenikapı bursa yolcusuyum

Bilet tarihini 1 ay sonraya secip almaya calisiyorum , sayfa zaman asimina ugradi uyarisi geliyor. Ne yapmaliyim? Bir tarih kisitlamasi var mi? Online Terminalim: www.ido.com.tr'nin 0850 222 44 36 numaralı Çağrı Merkezi'nden bilgi alabilirsiniz.

23/07/2016 tarihinde Yenikapı-Bandırma için kredi kartı ile bilet aldım. 18/07/2016 tarihli 29774 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan 2016/16 sayılı genelge ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarda çalışanların izinleri ikinci bir emre kadar durdurulmuştur. Bu sebepten dolayı bilet ücretini geri alabilir miyim. Online Terminalim: 0850 222 44 36 numaralı telefon numarasından 7/24 İDO hizmeti alabilirsiniz.

tek başıma arabamla gideceğim.

yeikapı-yalova bilet almak (araçlı) istiyorum araç sayısı gir diyerek onay vermiyor oysa öyle bir seçenek yok. Online Terminalim: İşlemleri daha dikkatli yaparsanız olacaktır.

Sayfalar